• Tulenevalt Vabariigi Valitsuse otsusest kehtib Theatrumis alates 28. novembrist 50% publikuarvu piirang. Osa novembri ja detsembri etenduste pileteid vahetatakse ümber. Täpsem info administraatorilt +372 6446 889 või aadressil theatrum@theatrum.ee.
  • Kui Te olete ostnud pileti etendusele ja me ei ole Teiega kontakti võtnud ning alternatiivset kuupäeva kokku leppinud, tulge julgelt teatrisse.
  • Teater jätab endale õiguse muuta mängukava ja publikukohtade paigutust juhul, kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis seda tingivad.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki piletiostnuid jääda koju. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lasta. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga vahetame olemasoleva pileti vastavalt võimalustele hilisema etenduse vastu. Haigussümptomite korral palume hiljemalt etenduse päeval kella 13.00-ks kassaga ühendust võtta.
  • NB! Palume etendusteks aegsasti kohal olla! See on vajalik inimeste saabumise hajutamiseks, et hoida üksteisega turvalist distantsi. Kohvik Ait on avatud kogu argipäeva vältel, teatrisse pääs on avatud tund enne etenduse algust, saali uksed avatakse 15 minutit enne etendust.
  • Palume teatripublikul kanda maski! Kui mask on teatrisse tulles maha ununenud, siis saab selle publikuteenindajalt teatri sissepääsu juurest. Maski ei pea kasutama inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud ning alla 12-aastased lapsed.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi, meie teenindajad kannavad visiire ja/või maske. Samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski soovitame riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni. Teatrimajja sisenedes palume teil käsi pesta või desinfitseerida.
  • Oleme tänulikud, kui etendusepaigas liikudes hoiate teiste teatrikülastajatega turvalist vahemaad.
  • Teatrikohviku Ait mugavamaks kontaktivabaks külastamiseks tehke vaheajatellimus ette aadressil ait@theatrum.ee.

PCR-test soodustingimustel

Head teatrikülastajad!

Alates 30. novembrist saab Theatrumi etendusi külastav 12–17-aastane koolinoor teha PCR-testi soodustingimustel (5 eurot) kõigis SYNLABi koroonatestimispunktides teatripileti ja ID-kaardi ettenäitamisel.

Erihinnaga testimiseks peab lapsevanem või piletiomanikust laps ise broneerima aja, milleks on 3 võimalust:
- MINU.SYNLAB.EE märkides ära, et tegemist on kultuurisoodustusega. Kui seda ei märgita, soodustust testimispunktis ei saa;
- helistades numbril 17123, informeerides klienditeenindajat, et tal on pilet ning soovib soodushinnaga testida;
- kirjutades klienditugi@synlab.ee vähemalt 48 enne etendust, informeerides klienditeenindajat, et tal on pilet ning soovib soodushinnaga testida;

Erihind 5 € kehtib ainult proovi andmise hetkel SYNLABi testimispunktis pileti ettenäitamisel. Maksmine toimub proovivõtupunktis kohapeal, st veebis soodushinnaga tasuda ei saa.

Testima tulles:
- esitab klient klienditeenindajale oma kehtiva teatripileti koos ID-kaardiga;
- SYNLABi klienditeenindaja kontrollib enne proovi andmist pileti kuupäeva ning testitava vanust;
- erihinnaga testi saab teha etenduse toimumise kuupäevani;
- proovi võiks anda soovituslikult siiski 48-72h enne etenduse algust, sest tulemuse saab 24h jooksul;

Erihinnaga saab testida kõikides SYNLABi koroonatestimise punktides:
- Tallinnas Töökoja 1, E-R 7.30-19, L-P 9-17;
- Tallinnas Tammsaare tee 104a (Mustamäe Keskuse taguses parklas SYNLABi buss) E-R 8-16.30 (lõuna 12-12.30), L-P 9-17.30;
- Tallinnas Mere pst 10 (Europark EP29) E-R 11.30–20.00 (lõuna 15.30–16.00), L-P 09.00–17.30 (lõuna 13.00–13.30);