Kontsert: Rahel Talts ja Marek Talts

Kontsert: Rahel Talts ja Marek Talts

Kontsert: Rahel Talts ja Marek Talts

TEGEMIST ON ARHIVEERITUD SÜNDMUSEGA!
Eelseisvaid etendusi vaata meie mängukavast

Võib öelda, et mingil tasandil on Rahel Talts ja Marek Talts alati koos musitseerinud – kas näiteks pere sünnipäevadel esinedes, lõkkeplatsi ääres jämmides või kodus jazzi standardeid harjutades. Mõlemad muusikud on käinud omi radasid, mänginud erinevates bändides nii Eestis kui välismaal ning välja andnud oma albumeid.

Marek on üks hinnatumaid ja mitmekülgsemaid kitarriste Eesti muusikamaastikul ning on koos mänginud väga paljude nimekate artistidega nii popi, folgi, rocki, jazzi kui ka indie valdkondadest. 2020 aastal andis ta välja oma sooloalbumi „Abstract Dance”. Rahel õpib juba viiendat aastat Taanis jazz klaverit ja kompositsiooni ning omandab magistrikraadi. Peamiselt tegutseb ta Taani muusikaskeenel, kuid mängib tihti ka Eestis ja Leedus erinevates koosseisudes. Just äsja, 2022. aasta alguses, avaldas ta oma esikalbumi Rahel Talts Ensemble’ga, mis kannab nime „Power of Thought”.

Duona ei ole Rahel ja Marek ametlikult enne väga palju esinenud, mistõttu on rõõm seda nüüd lõpuks teha! Kavas on mõlema instrumentalisti omalooming ning mõned arranžeeringud lemmik jazzi standarditest. Põimides imelisi kitarri- ja klaverihelisid üheks tervikuks, loovad nad midagi väga huvitavat ja mõnusat igale kuulajale.

Rahel Talts – klaver
Marek Talts – kitarr