Kontsert: Trio Visione. Kristjan Üksküla ja Tarmo Song

Kontsert: Trio Visione. Kristjan Üksküla ja Tarmo Song

Kontsert: Trio Visione. Kristjan Üksküla ja Tarmo Song

TEGEMIST ON ARHIVEERITUD SÜNDMUSEGA!
Eelseisvaid etendusi vaata meie mängukavast

Trio Visione koosseisu kuuluvad Theatrumi näitlejad Tarmo Song ja Kristjan Üksküla. Ansambel sai alguse ühelt kontserdilt Haapsalus, kuhu meid kutsuti esinema itaalia veinipäevade raames. Tookord oli kolmandaks ansambli liikmeks Kaido Rannik. Kuna Kaido peab olema tihti Brüsselis, siis oleme jätnud kolmanda koha vabana ootele või kutsunud kolmanda liikme juurde vastavalt kontserdi iseloomule.

Oleme esitanud vahemeremaade muusikat ja omaloomingut ning veidi ka teiste rahvaste viise.

Sõna ‘Visione’ võib võtta meile antud suurepärase võimena maailma näha: silmavaade, nägemine, vaatlus, taju, silmad, vaateväli, vaade ja perspektiiv.

Või siis võimena mõelda või planeerida tulevikku kujutluse või intuitsiooni läbi: kujutlusvõime, loovus, leidlikkus, innovatsioon, inspiratsioon, intuitsioon, taju, teadlikkus ja taipamine.

Võib ka ennast lohutada nt.: Forse mi verrà una visionementre dormo. (V-o tuleb see mulle nägemuses, kui ma magan.)

Sellel ansamblil on olnud alati lisaülesanne aidata keerulistest aegadest üle saada. Mõtestada ja korrastada ilu, harmoonia ja muusikast tekkiva rõõmu abil meie olemist.

Novembris esitame taas vitamiinirikast vahemeremaade muusikat, mitmeid palasid L’Arpeggiata repertuaarist. Seekordne kolmas külaline jääb kuulajate jaoks saladuseks, see selgub alles kontserdil.

Foto: Léon Allik / Theatrum