Kontsert: „Keda sa ootad, ootaja?”

Kontsert: „Keda sa ootad, ootaja?”

Kontsert: „Keda sa ootad, ootaja?”

TEGEMIST ON ARHIVEERITUD SÜNDMUSEGA!
Eelseisvaid etendusi vaata meie mängukavast

17. märtsil kell 19
Merlin Kivi/Robert Rebane/Jaagup Jürgel

Theatrum on oluline kokkusaamiskoht eesti keele, teatri ja muusika armastajatele. Kontsertõhtul „Keda sa ootad, ootaja?” saavad Theatrumi näitleja Merlin Kivi, muusikute Robert Rebase ja Jaagup Jürgeli tõlgendustes kõlama armastatud eesti naisautorite nagu Leelo Tungla, Ave Alavainu, Lilli Prometi ja teiste tekstidele loodud laulud.

Merlin Kivi on näitleja ja laulja, kelle muusikaõpingud said alguse Pärnu Muusikakoolist ja Toomas Volli laulustuudiost. Ta on lõpetanud Heino Elleri Muusikakooli rütmimuusika laulu, Tartu Ülikooli filosoofia ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia lavakunsti erialal. Tema senine teatritee on olnud tihedalt põimunud muusikaga – ta on teinud kaasa mitmetes muusikalistes lavastustes nii Theatrumis kui teistes Eesti teatrites.

Robert Rebane on multiinstrumentalist, kes alustas oma muusikuteed akordionistina Nõmme Muusikakoolis ja Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Aastal 2019 lõpetas Robert Amsterdami konservatooriumi jazzosakonna basskitarri eriala. Juba varasemalt hakkas ta akordioni kõrvalt õppima ka klaverit ja kitarri ning on pärast õpingute lõpetamist ennast igat võimalikku pidi eesti jazzmuusika maastikuga sidunud. Robertile ei ole võõras ka teatrilava – teda võib näha ja kuulda pilli mängimas Draamateatri etendustes „Café Théâtral” ja „Onu Bella tähestik”.

Jaagup Jürgel on eesti kitarrist. Ta on õppinud Heino Elleri Muusikakoolis ja teinud koostööd kollektiividega nagu Stefan, Kõrsikud, Estraadiraadio, Linalakk ja Bonzo ning Justament. Ta on löönud kaasa Ele Millistferi autoriplaadil „Alguse paik”, samuti mängib ta kitarre, basskitarre ning on teinud arranžeeringud ja produktsiooni Linalaka autoriplaadile „Eluilu”. 2021. aastal pärjati Jaagup Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija tiitliga.