Külastusinfo Covid-19 ajal:

  • Tulenevalt Vabariigi Valitsuse otsusest kehtib Theatrumis alates 28. novembrist 50% publikuarvu piirang. Osa novembri ja detsembri etenduste pileteid vahetatakse ümber. Täpsem info administraatorilt +372 6446 889 või aadressil theatrum@theatrum.ee.
  • Kui Te olete ostnud pileti etendusele ja me ei ole Teiega kontakti võtnud ning alternatiivset kuupäeva kokku leppinud, tulge julgelt teatrisse.
  • Teater jätab endale õiguse muuta mängukava ja publikukohtade paigutust juhul, kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis seda tingivad.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki piletiostnuid jääda koju. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lasta. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga vahetame olemasoleva pileti vastavalt võimalustele hilisema etenduse vastu. Haigussümptomite korral palume hiljemalt etenduse päeval kella 13.00-ks kassaga ühendust võtta.
  • NB! Palume etendusteks aegsasti kohal olla! See on vajalik inimeste saabumise hajutamiseks, et hoida üksteisega turvalist distantsi. Kohvik Ait on avatud kogu argipäeva vältel, teatrisse pääs on avatud tund enne etenduse algust, saali uksed avatakse 15 minutit enne etendust.
  • Palume teatripublikul kanda maski! Kui mask on teatrisse tulles maha ununenud, siis saab selle publikuteenindajalt teatri sissepääsu juurest. Maski ei pea kasutama inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud ning alla 12-aastased lapsed.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi, meie teenindajad kannavad visiire ja/või maske. Samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski soovitame riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni. Teatrimajja sisenedes palume teil käsi pesta või desinfitseerida.
  • Oleme tänulikud, kui etendusepaigas liikudes hoiate teiste teatrikülastajatega turvalist vahemaad.
  • Teatrikohviku Ait mugavamaks kontaktivabaks külastamiseks tehke vaheajatellimus ette aadressil ait@theatrum.ee.

Külastusinfo

Head teatrikülastajad

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud tingimustest koroonaviiruse tõkestamiseks tuleb etendustele ja teistele Theatrumi ruumides või Theatrumi poolt korraldatud üritustele tulles esitada vaktsiinipass, COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend või negatiivset testitulemust kinnitav tõend (PCR testi tulemus kehtib 72 tundi, antigeeni testi tulemus 48 tundi), mille juurde võidakse paluda ka kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaart, juhiluba, pass) esitamist. Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures. Alla 18-aastased noored nakkusohutust tõendama ei pea, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument (ID-kaart, õpilaspilet vms).

15. oktoobrist kuni 23. oktoobrini pakub Theatrum võimalust ka enne etendust kohapeal COVID-19 kiirtest teha. Selleks palume kohale tulla tund enne etenduse algust. Testi hind on 5 eurot ja võimalik on valida ninaneelu testi ja süljetesti vahel. Viimase puhul ei tohi vähemalt 30 minutit enne testi tegemist süüa ega juua. Sisenemine Theatrumi hoovipoolsest sissepääsust, Püha Katariina kiriku poolt. Testi teeb iga inimene ise, kontroll ja abi selleks on Aidas kohapeal olemas. Selline test kehtib ainult Theatrumis testi tegemise päeval.

Samuti saab Theatrumi külastaja antigeeni testi teha soodustingimustel (17 eurot) Confido testimispunktides. Sooduskoodi saamiseks palume pöörduda aadressil meeli@theatrum.ee . Antigeeni testi tulemuse koos vastava sertifikaadiga saab kuni 30 minuti jooksul. See saadetakse inimesele e-kirjaga, samuti on tulemus kättesaadav digiloos. Proovi andmiseks on vaja broneerida aeg ning sisestada enne maksmist sooduskood.

Külastaja saab testile aja broneerida siin. Andmeid täitma hakates on lehekülje lõpus eraldi lahter, kuhu kood sisestada. Testi saab teha testimispunktides; kliinikutes sooduskoodi kasutada ei saa.

Haigustunnuste ilmnemisel palume jääda koju tervenema.

Kõigi tervise ja turvalisuse huvides palume külastajatel kanda maski ja desinfitseerida käsi.

Olge terved!