Külastusinfo Covid-19 ajal:

  • Tulenevalt Vabariigi Valitsuse otsusest kehtib Theatrumis alates 28. novembrist 50% publikuarvu piirang. Osa novembri ja detsembri etenduste pileteid vahetatakse ümber. Täpsem info administraatorilt +372 6446 889 või aadressil theatrum@theatrum.ee.
  • Kui Te olete ostnud pileti etendusele ja me ei ole Teiega kontakti võtnud ning alternatiivset kuupäeva kokku leppinud, tulge julgelt teatrisse.
  • Teater jätab endale õiguse muuta mängukava ja publikukohtade paigutust juhul, kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis seda tingivad.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki piletiostnuid jääda koju. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lasta. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga vahetame olemasoleva pileti vastavalt võimalustele hilisema etenduse vastu. Haigussümptomite korral palume hiljemalt etenduse päeval kella 13.00-ks kassaga ühendust võtta.
  • NB! Palume etendusteks aegsasti kohal olla! See on vajalik inimeste saabumise hajutamiseks, et hoida üksteisega turvalist distantsi. Kohvik Ait on avatud kogu argipäeva vältel, teatrisse pääs on avatud tund enne etenduse algust, saali uksed avatakse 15 minutit enne etendust.
  • Palume teatripublikul kanda maski! Kui mask on teatrisse tulles maha ununenud, siis saab selle publikuteenindajalt teatri sissepääsu juurest. Maski ei pea kasutama inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud ning alla 12-aastased lapsed.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi, meie teenindajad kannavad visiire ja/või maske. Samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski soovitame riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni. Teatrimajja sisenedes palume teil käsi pesta või desinfitseerida.
  • Oleme tänulikud, kui etendusepaigas liikudes hoiate teiste teatrikülastajatega turvalist vahemaad.
  • Teatrikohviku Ait mugavamaks kontaktivabaks külastamiseks tehke vaheajatellimus ette aadressil ait@theatrum.ee.

Külastusinfo

Head etenduste „Misantroop” ja „Kuningas sureb” piletiomanikud!

Theatrumi lavastuse „Misantroop” 13. ja 14. jaanuari etendused jäävad näitleja haigestumise tõttu ära. Samuti jäävad ära „Kuningas sureb” 18.-20. jaanuari etendused.

„Misantroobi” järgmised etendused on plaanitud toimuma 2. ja 3. aprillil Tallinna Raekojas, samuti kavandame mõned etendused eelolevaks kevadeks Theatrumi saali. Nende toimumise ajad avalikustatakse meie kodulehel järgmise nädala I pooles.
„Kuningas sureb” etendused toimuvad 3. ja 4. märtsil ning 8., 9. ja 12. aprillil.

Palume Teil saata pärast seda, kui etenduste toimumise ajad on teatavaks tehtud, e-posti aadressile pilet@theatrum.ee info selle kohta, millisele etendusele Te soovite oma pileti vahetada. Kui soovite siiski piletiraha tagasi saada, siis on ka see võimalus olemas.

Head teatrikülastajad

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud tingimustest koroonaviiruse tõkestamiseks on alates esmaspäevast, 25. oktoobrist lubatud teatrietendusi külastada üksnes vaktsineeritud või COVID-19 läbipõdenud täiskasvanutel ning selle kohta tuleb esitada vastav tõend.
Alates 1. novembrist peavad etendustele pääsemiseks hakkama COVID tõendit esitama ka 12-17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele etendustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne etendust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust.

12–17-aastane koolinoor saab teha PCR-testi soodustingimustel (5 eurot) kõigis SYNLABi koroonatestimispunktides teatripileti ja ID-kaardi ettenäitamisel. Erihinnaga testi tegemiseks tuleb broneerida aeg 48–72 tundi enne etendust lehel minu.synlab.ee, telefonil 17 123 või e-posti aadressil klienditugi@synlab.ee. Broneerimisel tuleb kindlasti ära märkida, et tegemist on kultuurisoodustusega. Erihinnaga proovi eest saab maksta vaid kohapeal. Testi tulemus laekub maksimaalselt 24 tunni jooksul mobiilirakendusse testi.me.
Täpsemalt loe siit.

Toetamaks kultuurielu säilimist keerulisel koroonaajal katab ülejäänud analüüsi kulu SYNLAB.

Kõigi tervise ja turvalisuse huvides on publikul kohustus kanda maski. Juhul, kui inimesel on maskikandmine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, peab ta seda kinnitama vastava arstliku tõendiga.

Juhul kui olete ostnud oma teatripileti enne 29. oktoobrit, kuid uued teatrikülastuse tingimused ei võimalda teil etendusele tulla, on teil võimalik oma pilet Theatrumile tagasi müüa. Selleks võtke palun hiljemalt 30. novembril 2021 ühendust meie administraatoriga meiliaadressil pilet@theatrum.ee.
Palume võimalusel teada anda oma soovist pilet tagasi müüa vähemalt üks päev enne etendust.

Olge terved!